Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Четвер, 30 травня 2013, 15:14

Лафарж Україна інвестувала понад 400 тис грн в освітню галузь Миколаївського району

Компанія «Лафарж Україна», що представлена у Західному регіоні підприємством ПАТ «Миколаївцемент», у 2012 році надала понад 400 тис. грн спонсорських коштів Тернопільській ЗОШ  I-III ступенів Миколаївського району Львівської області.

 

Кошти фактично було направлено на програму енергозбереження: заміну усіх старих вікон на металопластикові та  ремонт (утеплення) фасаду школи.

Крім цього, раніше на суму 180 тис. грн Компанією було облаштовано територію навколо школи, зокрема, укладено бруківку та вимощено доріжки.

«Значні витрати бюджетних коштів на оплату спожитих енергоносіїв не дозволяють виділити з бюджету додаткові кошти на впровадження енергозберігаючих заходів. Всі енергозберігаючі заходи зводяться, головним чином, до підготовки до осінньо-зимового періоду.  Проте, завдяки коштам ПАТ «Миколаївцемент», наша школа свою програму з енергозбереження в більшості виконала. Завдяки заміні усіх вікон та утепленні північного фасаду школи, ми змогли вже в цьому опалювальному сезоні не лише економити на енергоносіях, а й бути завжди у формі. Адже від цих заходів напряму залежить  фізичний стан наших учнів та вчителів, їх здоров’я, а отже і успіхи у навчанні», - зазначив директор Тернопільській ЗОШ  I-III ступенів Віктор Марчишин.

Зауважимо, що Компанія не вперше інвестує у розвиток населених пунктів, які охоплює Тернопільська сільська рада. За кошти підприємства раніше було відремонтовано два будинки Просвіти у Добрянах та Тернопіллі,  облаштовано фельдшерсько-акушерський пункт та відремонтовано дороги.

Нагадаємо, як і в попередні роки, у 2012 році підприємство  продовжило надання спонсорської допомоги. Кошти йшли на різні потреби, але так чи інакше пов’язані насамперед з безпекою людей, охороною і підтримкою їхнього здоров’я.

Упродовж року за кошти ПАТ «Миколаївцемент» відремонтовано дороги й тротуари на територіях одразу кількох сільських рад Миколаївського району – Бродківської, Гонятичівської, Розвадівської, Дроговизької, а також у самому Миколаєві на загальну суму 1,5 млн. грн.

Компанія стала єдиним спонсором дитячого басейну «Жабенятко» у спорткомплексі «Ювілейний» м. Миколаєва на Львівщині. Басейн відкритий після капітального ремонту вартістю 70 тис. грн.

Оскільки охорона здоров’я є однією з пріоритетних галузей у Миколаївському районі, компанія у 2012 році  інвестувала понад 300 тис грн. у благоустрій Миколаївської районної лікарні. Зокрема, кошти було направлено на ремонт внутрішніх асфальтобетонних доріг, асфальтування тротуарів та доріг, влаштування бордюрів, газонів та проведення ямкового ремонту.

примітки для редакторів

Про Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент»

Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року.

Виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2012 році клієнтам в усіх куточках країни було поставлено майже 800 000 тонн цементу. Його було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція підприємства була використана при будівництві об’єктів, пов’язаних з футбольним чемпіонатом Євро-2012. Кількість працівників – 536.

Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України.

З 1999 року завод є частиною Групи Lafarge – світового лідера у галузі будівельнихматеріалів.

 

Про «Лафарж» в Україні                                                                                                   

Лафарж Україна» є одним з провідних постачальників будівельних матеріалів на будівельному ринку України з 1999 року. Сьогодні «Лафарж Україна» представлена двома бізнес-напрямами – «Щебінь» (представник ТОВ «ККНК «Технобуд»), до складу якого входять 3 підприємства, розташовані в Рівненській, Київській та Чернівецькій областях і «Цемент» (представник ПАТ «Миколаївцемент»), що складається з одного заводу в Миколаєві Львівської області.

Раніше Компанія "Лафарж" оголосила про продаж свого цементного бізнесу в Україні міжнародній компанії "CRH". Угоду продажу-купівлі буде подано на затвердження до відповідних органів влади в Україні. Транзакцію заплановано завершити протягом поточного року. Група «Лафарж» і надалі залишається в Україні власником трьох щебеневих кар’єрів, продукція яких поставляється на ринки України, Росії та Польщі.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії www.lafarge.ua 

Про «Лафарж»

Група «Лафарж» є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів. Вона налічує 65 000 працівників у 64 країнах. У 2012 році обсяги продажів Компанії склали 15,8 млрд. євро. Займаючи провідні позиції в усіх напрямах своєї діяльності – виробництві цементу, щебеню  та бетону, Група робить вклад у будівництво міст по всьому світу завдяки інноваційним рішенням, що дозволяють робити житло доступнішим, забудову компактнішою, споруди довговічнішими, будівлі красивішими, а інфраструктуру досконалішою.

Володіючи провідним у світі центром дослідження будівельних матеріалів, «Лафарж» закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає Компанії впроваджувати екологічно раціональне будівництво та архітектурну креативність. З 2010 року група «Лафарж» входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, завдяки ефективним діям у напрямі сталого розвитку.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Компанії www.lafarge.com

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.