Новини

Правоохоронні органи

У Львові затримали податківця, який вимагав та одержав хабаря

У Львові затримали податківця, який вимагав та одержав хабаря

news.if.ua

У Львові затримали податківця, який вимагав та одержав хабаря

Вівторок, 4 червня 2013, 12:37

Правоохоронні органи затримали на гарячому начальника відділу районної Державної податкової інспекції у м. Львові.

 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області спільно із працівниками УСБУ області затримано на гарячому начальника відділу однієї з районних ДПІ у м.Львові, який вимагав та одержав неправомірну вигоду.

Податківець за невжиття заходів щодо скасування свідоцтва платника єдиного податку вимагав та одержав 8 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Учора, 3 червня, у межах досудового розслідування за результатами проведеного комплексу негласних слідчих (розшукових) дій, посадовця затримано в приміщенні Головного управління Міністерства доходів і зборів у Львівській області, а предмет неправомірної вигоди (8 тис. грн.) вилучено.

Досудове розслідування стосовно вказаного податківця за ч.4 ст.368 КК України проводиться відділом розслідування корупційних правопорушень прокуратури Львівської області.

Санкція даної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.