Новини

Львівська ОДА

Маршрут міжнародного ралі "Пекін-Париж" пролягає через Львівщину

Маршрут міжнародного ралі "Пекін-Париж" пролягає через Львівщину

slk.kh.ua

Маршрут міжнародного ралі "Пекін-Париж" пролягає через Львівщину

Четвер, 13 червня 2013, 17:02

22-23 червня територією Львівщини пройде колона учаників міжнародного ралі "Пекін-Париж".

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Голова Львівської ОДА наголосив, що населення області, а саме Самбірського, Турківського,  Городоцького, Золочівського, Бродівського, Старосамбірського, Жовківського, Пустомитівського районів та міста Львова, повинно бути проінформовано про те, що на території регіону відбуватимуться такі автомобільні змагання.

«В усіх районах, крізь які рухатимуться учасники міжнародних змагань, повинна бути організована відповідна інформаційна акція, розміщені інформаційні плакати та бігборди. Люди мають знати та орієнтувались, коли і де відбуватимуться ці міжнародні заходи, адже їх проведення може стати справді цікавою подією, святом не лише для Львова, але й для районів області», – сказав Віктор Шемчук.

В ці ж дні у Львові пройде "Leopolis Gran Prix". 22 червня з 11.00 до 18.00 год. планується перекриття руху по вул.Вітовського, пл.І.Франка, вул.Стрийська, вул.Гвардійська.

Нагадаємо, що “Leopolis Grand Prix” відбудеться 21-23 червня, а також до Львова на фестиваль ретроавтомобілів привезуть найменший у світі серійний автомобіль.

Також над Львовом під час "Leopolis Gran Prix" літатиме повітряна куля.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.