Новини

Комуналка

Завтра у Львові не працюватиме 6 світлофорів

Завтра у Львові не працюватиме 6 світлофорів

poltava.pl.ua

Завтра у Львові не працюватиме 6 світлофорів

П'ятниця, 14 червня 2013, 09:51

Завтра, 15 червня, ПАТ «Львівобенерго» планує знеструмити 6 світлофорних об’єктів.

 

Відтак, за такої ситуації можуть не працювати світлофори на пр. Свободи – вул.Дорошенка, вул.Дорошенка – Словацького, вул.Виговського (біля ринку «Південний»), вул.Вітовського – Сахарова, вул.Городоцька, 284, вул.Зелена – Липова Алея, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Причина відключення світлофорів – заборгованість ЛКП «Львівавтодор» перед ПАТ «Львівобленерго» у сумі 102 тис. грн. Слід зазначити, що у Львівавтодор склалась непроста ситуація з виплатою зарплати працівникам, оскільки казначейство не проплачує кошти. Відтак, кошти, які б мали бути скеровані Львівобенерго як оплата за спожиту електроенергію, відповідно до рішень судів та вимог законодавства, зобов’язано Львівавтодор скерувати першочергово на виплату зарплати працівникам та на сплату інших видатків, зокрема, до Пенсійного фонду.

На сьогодні скеровано звернення до ПАТ «Львівобленерго», щоб Вони з розумінням поставились до ситуації та посприяли у відтермінуванні оплати за споживання електроенергії світлофорними об’єктами», - розповіли в управлінні інженерного господарства ЛМР.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.