Новини

Кримінал

Львівські митники вилучили велику партію генномодифікованого канабісу

Львівські митники вилучили велику партію генномодифікованого канабісу

poltava.pl.ua

Львівські митники вилучили велику партію генномодифікованого канабісу

Понеділок, 17 червня 2013, 14:20

Працівники підрозділу боротьби з контрабандою Львівської митниці Міндоходів запобігли незаконному переміщенню через митний кордон великої партії насіння генномодифікованого канабісу.  

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.

Днями на адресу мешканця м. Сум надійшло два міжнародних поштових відправлення із Іспанії. У митній декларації було вказано про вміст у них спортивних футболок. Під час огляду за допомогою технічних засобів митного контролю та роботи кінологічної команди було акцентовано увагу на одному з відправлень. Розпакувавши його, працівники підрозділу боротьби з контрабандою Львівської митниці Міндоходів у футболках знайшли приховані від митного контролю упаковки з насінням генномодифікованого канабісу. У кожній футболці було по 50-60 упаковок – загалом 870 упаковок насіння різного найменування. В іншому відправленні були буклети з описом насіння та інструкції з вирощування. Згідно з цінниками виробника, загальна вартість насіння близько 27 тис. євро.

Отже, громадянин, який мешкає або перебуває в Іспанії, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, використавши спеціальне сховище (футболки), що утруднювало виявлення цих товарів.

Зараз працівники митниці Міндоходів проводять заходи щодо фіксації правопорушення. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 ст. 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України насіння вилучено.

Таким чином фахівці Міндоходів запобігли незаконному ввезенню в Україну товару, який міг бути використаний з метою вирощування та отримання наркотичної речовини, яка могли завдати значної шкоди громадянам України.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.