Новини

Новини

Ветеринарну академію очолюватиме екс-губернатор Львівщини

Ветеринарну академію очолюватиме екс-губернатор Львівщини

rozmai.com.ua

Ветеринарну академію очолюватиме екс-губернатор Львівщини

Вівторок, 18 червня 2013, 14:52

Відповідно до наказу Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка, сьогодні Гладій Михайло Васильович був призначений виконуючим обов’язки ректора Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С. 3. Ґжицького.

Представила нового в.о. ректора заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Це не тільки знакова подія, але й новий етап поступу й зростання університетського колективу викладачів, науковців, співробітників та студентів. За підсумками останніх подій університет втратив свою стабільність і зараз найголовнішим є відновити розвиток, який є притаманний вашому закладу» – зазначила Ірина Романів у вітальному слові.

Михайло Гладій подякував всім присутнім та запевнив: «Університет заслужив, на те, щоб відновити свій статус, який був раніше. Я зроблю все для того, щоб на наш суверенітет більше ніхто не зазіхав». Також в.о ректора висловив подяку голові Львівської облдержадміністрації Віктору Шемчуку за допомогу в збереженні навчального закладу.

Нагадаємо, Михайло Гладій від лютого 1997— до січня 1999 року був головою Львівської облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.