Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська облрада

Львівська облрада визнала недостатньою роботу ОДА щодо Грибовицького сміттєзвалища

Львівська облрада визнала недостатньою роботу ОДА щодо Грибовицького сміттєзвалища

gazeta.lviv.ua

Вівторок, 25 червня 2013, 11:08

Львівська облрада визнала недостатньою роботу ОДА щодо Грибовицького сміттєзвалища

Депутати Львівської облради проголосували за визнання недостатньою роботу Львівської ОДА щодо виконання рішень Львівської облради щодо екологічної ситуації на Львівському міському сміттєзвалищі.

«За» відповідне рішення сьогодні, 25 червня, на засіданні сесії Львівської облради проголосували 68 депутатів, інформує кореспондент Варіантів.

Під час обговорення голова постійної комісії з питань екології, рекреації та природних ресурсів облради Олексій Балицький пропонував в проекті рішення замінити слово «недостатня» на «незадовільна», однак цю пропозицію депутати не підтримали.

Так само не підтримали депутати пропозицію Олеся Старовойта, аби перед прийняттям рішенням заслухати голову Львівської ОДА або його заступника, позаяк в протилежному випадку це рішення може оскаржити прокуратура.
Не здобула підтримки і пропозиція свободівця Осипа Магура про те, аби заслухати це питання наступного засідання.

Зазначимо, що на засіданні сесії були відсутні міський голова Львова Андрій Садовий та голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, які були запрошені доповідати з цього питання.

Нагадаємо, на думку депутата облради Олега Барана, про виділення нової ділянки для сміттєзвалища можна говорити лише після оприлюднення поетапного плану рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.