Новини

Новини

30 червня у Львів приїдуть шанувальники старовинної авіації

30 червня у Львів приїдуть шанувальники старовинної авіації

militaryphotos.net

30 червня у Львів приїдуть шанувальники старовинної авіації

Середа, 26 червня 2013, 10:25

З 30 червня по 1 липня у Львові з офіційним візитом перебуватимуть учасники Клубу любителів старовинної авіації “Air Squadron”.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Львівська ОДА дала доручення відповідальним особам щодо збереження правопорядку під час візиту та зустрічі гостей на чолі з Принцом Кентійським на високому рівні, а саме забезпечити пропуск автоколони на летовище Міжнародного аеропорту «Львів» при прильоті та відльоті делегації, забезпечити охорону та правопорядок протягом програми перебування офіційної делегації Великобританії у Львові, супровід ДАІ під час приїзду та від’їзду делегації.

Варто відзначити, що в рамках візиту учасники військово-історичного проекту “Клуб любителів старовинної авіації “Air Squadron” також оглянуть авіатехніку в Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького, переглянуть сценічну кантату К. Орфа «Карміна Бурана» в Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької, а також візьмуть участь  в офіційному прийомі від імені голови обласної державної адміністрації та обласної  ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.