Новини

Новини

На Львівщині знеструмлено 89 населених пунктів (оновлено)

На Львівщині знеструмлено 89 населених пунктів (оновлено)

brecorder.com

На Львівщині знеструмлено 89 населених пунктів (оновлено)

Середа, 26 червня 2013, 10:55

Унаслідок проходження ввечері 25 червня територією Львівщини атмосферного фронту, що супроводжувався опадами у вигляді дощу (місцями випало до 22-56 мм опадів) та грозами, через пошкодження повітряних ліній електропередач та спрацювання автоматичних систем захисту було припинено електропостачання 89 населених пунктів (76 повністю та 13 частково) у Буському, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сокальському та Стрийському районах.

Було відключено 1 лінію електропередач 110 кВ, 1 лінію електропередач 35 кВ та 18 ліній електропередач 6-10 кВ (12 повністю та 6 частково), знеструмлено 272 трансформаторні підстанції 6-10 кВ, передає прес-служба Львівської ОДА.

Зранку 26 червня у ПАТ «Львівобленерго» відбулась технічна нарада з територіальними підрозділами – районами електромереж, під час якої визначено першочергові завдання щодо забезпечення ліквідації наслідків стихії у найкоротші терміни.

Зазначимо, що аварійні бригади ПАТ «Львівобленерго» здійснюють першочергові роботи щодо відновлення електропостачання. Станом на 9:00 год. 26 червня електропостачання відновлено 37 населених пунктів, зокрема повністю відновлено електропостачання у Миколаївському, Пустомитівському та Стрийському районах. Залишаються без електропостачання 52 населених пункти (42 повністю та 10 частково) у 6 районах області.

Відновлювальні роботи заплановано завершити до кінця доби 26 червня. Ситуація перебуває на особистому контролі голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.