Новини

Новини

Червоноградець відзначив 110-річний ювілей

Червоноградець відзначив 110-річний ювілей

www.wz.lviv.ua

Червоноградець відзначив 110-річний ювілей

Середа, 4 квітня 2012, 11:56

Житель Червонограда Касьян Коляда відзначив 110 років від дня народження, - повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Президент Віктор Янукович привітав його із ювілеєм. Ювілярові побажали міцного здоров'я та подарували цінні подарунки.

Касьян Григорович жартує, що пережив усіх – австро-угорців, поляків, німців та москалів. Тішився, що після всіх поневірянь Україна виборола незалежність. Слідкує за політичним життям держави і переживає, що українці зі здобуттям суверенітету не здобули доброї долі. Бідкається, що, пропрацювавши все життя, заслужив мінімальну пенсію. І жодних доплат старим людям можновладці не передбачили у бюджеті...

Вся родина Коляда славиться довголіттям. «Це, мабуть, генетично закладено, – припускає Марія, дочка ювіляра. – Мої бабуся та дідусь по батьковій лінії жили понад 90 років».

Касьян Коляда вперше звернувся до лікаря в 90 років, коли треба було вирвати зуб. І навіть зараз, коли стан здоров'я час від часу погіршується, він просить не викликати лікаря, боїться людей у білих халатах. «Організм батька не сприймає таблеток, адже він ніколи їх не вживав, – каже пані Марія. – Тато жартує, що це добре, що інколи щось болить, це органи показують, що ще працюють». Про це він розповів газеті «Високий замок»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.