Новини

Компанії

АМКУ оштрафував Львівську залізницю на 50 млн. грн за дорогу постіль

АМКУ оштрафував Львівську залізницю на 50 млн. грн за дорогу постіль

d3v.info

АМКУ оштрафував Львівську залізницю на 50 млн. грн за дорогу постіль

П'ятниця, 28 червня 2013, 10:38

Антимонопольний комітет України оштрафував ДТГО «Львівська залізниця» на 50 млн. грн. за зловживання монопольним становищем та зобов’язав припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

За результатами проведеного органами Комітету дослідження було встановлено, що ДТГО «Львівська залізниця» на загальнодержавному ринку послуг з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни (постільних речей) у вагонах поїздів, що обслуговуються ним з 2007 року, не має жодного конкурента та займає монопольне становище.

Встановлення залізницею на економічно необґрунтованому рівні тарифів на послугу з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни є порушенням пункту 1 частини другої статті 13 та пункту 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Ще 18 квітня 2012 року АМКУ було надано ДТГО «Львівська залізниця» обов’язкові для розгляду рекомендації, відповідно до яких залізниця повинна була переглянути тарифи на послугу з надання пасажирам у користування комплектів постільної білизни, однак у визначений Комітетом термін порушення не було припинено.

Враховуючи довготривалий термін порушення (період з 2007 року по теперішній час), АМКУ наклав на ДТГО «Львівська залізниця» штраф у розмірі 50 млн. грн. та зобов’язав припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.