Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

zoda.gov.ua

Вівторок, 9 липня 2013, 10:45

Землевпорядники Львівщини проінвентаризували 577,5 тис. га сільськогосподарських земель

На сьогодні фахівці землевпорядної служби Львівщини проінвентаризували 577,5 тис. га або 60,3% земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів області.

Про це повідомляє офіційний веб-сайт Державного агентства земельних ресурсів України.

Зокрема, із загальної площі сільськогосподарських земель у державній власності перебуває понад 350 тис. га, у приватній – понад 600 тис. гектарів. Частка земель, що залишилась у розпорядженні держави після розпаювання земель колишніх колгоспів та приватизації за час проведення земельної реформи, становить 36,7% від фонду сільгоспземель області.

З метою завершення інвентаризації земель, їх чіткого обліку, доступності інформації стосовно земельних ділянок для громадськості та подальшого раціонального використання земель за цільовим призначенням, землевпорядники області щоденно вносять дані щодо наділів до електронної бази Державного земельного кадастру.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.