Новини

Новини

Від сьогодні зросли тарифи Укрзалізниці на перевезення пасажирів

Від сьогодні зросли тарифи Укрзалізниці на перевезення пасажирів

ogo.ua

Від сьогодні зросли тарифи Укрзалізниці на перевезення пасажирів

Вівторок, 16 липня 2013, 11:05

Від сьогодні, 16 липня, у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів, у внутрішньому та міжнародному сполученнях змінено тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці. 

Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні в плацкартному та купейному вагонах наразі підвищилася на 10%. У міжнародному сполученні вартість збільшилася на 5% лише квиткової частини.

 Нові тарифи набули чинності у день опублікування у виданні «Офіційний вісник України» (№51 від 16 липня 2013 року) відповідних Наказів Міністерства інфраструктури України від 19 червня 2013 року №413 «Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажобагажу залізничним транспортом у внутрішньому сполученні» та №414 «Про затвердження Змін до Тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні».

Окрім того, з 1 жовтня пасажирів очікує повторний етап підвищення вартості проїзду.  Відповідно тарифи на перевезення залізницею пасажирів у внутрішньому та міжнародному сполученні знову зростуть на 10% і 5%.

 

Відомо, що рішення про зростання тарифів обумовлене необхідністю поступового зменшення перехресного субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних.

 

Нагадаємо, що збитки Укрзалізниці від пасажирських перевезень лише у першій половині цього року склали близько 3,5 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.