Новини

Львівська міськрада

Будівництво на Тарнавського та Озаркевича свідчить про байдужість чиновників ? громада

Будівництво на Тарнавського та Озаркевича свідчить про байдужість чиновників ? громада

derybanu.net

Будівництво на Тарнавського та Озаркевича свідчить про байдужість чиновників ? громада

Середа, 17 липня 2013, 13:26

Сьогодні на прес-конференції громада висловила своє обурення стосовно будівництва будинків на вулиці Генерала Тарнавського та вулиці Озаркевича.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Представники мешканців вулиці Озаркевича звинувачують депутатів від ВО Свобода, які проголосували за ухвалу стосовно будівництва на Святоюрській горі. Також проявив халатність міський голова, який покинув сесійну залу перед голосуванням.

Андрій Садовий заявляв, що проти будівництва, але підписав ухвалу.

Перед загородженням територій для будівництва не було громадських слухань, мешканцям не показали документації та не укріпили фундаменти сусідниіх будинків.

Відтак, є загроза псування чи обвалу навколишніх житлових будинків як на вулиці Озаркевича, так і Тарнавського.

Мешканці скаржаться, що ні влада, ні прокуратура не реагує на звернення.  

Нагадаємо, 27 травня почав набирати обертів скандал довкола можливого будівництва житлового та офісного комплексу біля Собору св. Юра. Комплекс має намір збудувати ТОВ «Розвиток нерухомості».

Стосовно будівництва на вулиці Тарнавського Депутат Анатолій Країнський 30 травня скерував міському голові Львова Андрію Садовому запит стосовно незаконного будівництва на вул. Тарнавського.

Міськрада відповіла, що Департамент містобудування Львівської міськради не погоджував проектну документацію будівництво багатоповерхового житлового будинку на вулиці Генерала М. Тарнавського, 48, відтак немає права проводити перевірку ділянки на Тарнавського, 48.

За словами, Анаталія Країнського, "Будінвест" пред'явив ордер на видалення зеленних насаджень по вулиці Тарнавського, 48. Інших документів нікому не показали. Цей ордер видала Львівська міськрада.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.