Новини

Новини

Шемчук взяв участь у міжнародних військових навчаннях Rapid Trident

Шемчук взяв участь у міжнародних військових навчаннях Rapid Trident

gazeta.lviv.ua

Шемчук взяв участь у міжнародних військових навчаннях Rapid Trident

Середа, 17 липня 2013, 17:31

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук взяв участь у Дні високоповажних гостей у рамках програми українсько-американського навчання «Rapid Trident – 2013», яке відбувається на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Яворівському районі на Львівщині.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Окрім голови Львівської ОДА, оцінили активну фазу навчань також перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України адмірал Ігор Кабаненко, командувач сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Геннадій Воробйов, командувач Сухопутних сил Збройних сил США в Європі генерал-лейтенант Дональд Кемпбел, головнокомандувач сухопутних військ Збройних сил Республіки Сербія генерал-лейтенант Александар Живковіч, а також представники збройних сил інших країн. За навчаннями спостерігали Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джон Теффт та посол Республіки Польща в Україні Хенрік Літвін, акредитовані в Україні військові аташе.

Перед тим, як розпочати активну фазу навчань, гості оглянули навчальні ділянки полігону. На першій ділянці британські військові виконували завдання із охорони важливого об’єкту, під час якого військовослужбовці «відбили» напад умовних терористів на одному із аеродромів, поряд із ними військові із Сербії демонстрували службу на контрольно-пропускному пункті, а солдати та офіцери із американської роти вправно організували евакуацію пораненого із поля бою вертольотом МІ-8.

«Проведення таких висококласних міжнародних навчань вкрай важливі для України в цілому та Львівщини зокрема, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук. – Адже участь у них беруть військові із сімнадцяти країн світу, котрі відкривають для себе нашу державу, а також дають змогу на практиці підвищувати фаховий рівень українських миротворців на міжнародній арені», – додав він.

Примітно те, що в цьому році українські військові виступили в ролі інструкторів, які розповідали солдатам армії США, як правильно діяти в різноманітних умовах несення служби під час перевірок на дорогах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.