Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

П'ятниця, 19 липня 2013, 10:15

Садовий запевнив, що підпише ухвалу про скасування двоставкового тарифу

Львівська міськрада подолала вето міського голови щодо рішення про скасування двоставкового тарифу. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий після голосування цього питання, він ухвалу підпише.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Водночас Садовий зазначив, що вчинятиме усі необхідні дії, відповідно до чинного законодавства, аби місто могло нормально розпочати опалювальний сезон та подавати мешканцям тепло і гарячу воду.

"Я її підпишу, щоб вона вступила в дію. Буду консультуватись з фахівцями, щоб жодним чином не було нанесено шкоди для громадян міста Львова. Це мій обов’язок, як міського голови. Я категоричний противник підняття цін. Буду робити все можливе, щоб ціни у Львові не піднімали", - відзначив Садовий.

"На жаль, не до кінця депутати зрозуміли важливість тарифної політики. По вартості нема різниці між одно- та двоставковий тарифом. Це та сама вартість, яку треба заплатити протягом року. Сьогоднішній тариф розроблявся, враховуючи ціни 2011 року. Тому якщо сьогодні розробляти новий тариф, то він буде вищий, ніж існуючий. Я на це піти не можу. Не хочу, щоб львів’яни платити більше", - розповів мер Львова.

Нагадаємо, 18 червня депутати Львівської міськради подолали вето Садового стосовно двоставкого тарифу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.