Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Понеділок, 22 липня 2013, 15:38

Садовий буде ветувати 10 ухвал Львівської міськради

Міський голова Львова планує скористатись правом «вето» щодо ряду ухвал, які були прийняті під час сесійного засідання 18 липня. 

До цих ухвал є зауваження юридичного управління Львівської міської ради та інших представників виконавчих органів. Йдеться, зокрема, про ухвали по «Романтику», кінотеатру «Дзвін» та облаштуванню МАФів на зупинках громадського транспорту, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Буде заветовано мінімум 10 ухвал. Це, в першу чергу, ухвала по приватизації, куди було включено палац «Романтик», де діти завжди займались бальними танцями і де орендар, на переконання фахівців, свідомий і доводить його до руйнації, напевно, щоб його приватизувати. Я категоричний противник цього. Міські урядники і громадськість також. Також ухвала, яка була з голосу включена по приватизації кінотеатру «Дзвін» за пам’ятником Степану Бандері. Це має бути простір громадський і ця територія має належати громаді. Я не вважаю, що це треба приватизовувати, бо тоді там постануть не відомо які споруди. Також я проти халабуд, які пропонується поставити на зупинках громадського транспорту. Це близько 30- МАФів. Це повний нонсенс. Це заборонено законодавством, бо це порушує безпеку людей. І ряд інших ухвал, які з голосу приймались, без візування. Я ветував ухвали, які приймаються з порушенням закону, я це зараз роблю і буду робити», - розповів Андрій Садовий.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.