Новини

Новини

Віце-президентом "Карпат" призначили Олексія Боровикова

Віце-президентом "Карпат" призначили Олексія Боровикова

vk.com

Віце-президентом "Карпат" призначили Олексія Боровикова

Вівторок, 23 липня 2013, 12:13

Вчора, 22 липня 2013 року на посаду віце-президента ФК «Карпати» було призначено Олексія Боровикова.

Олексій Боровиков насамперед зосередить свої зусилля на вдосконаленні системності роботи клубу, його стратегічному та соціально-економічному розвитку.

«Я займатимуся стратегічним розвитком клубу. Не в останню чергу йдеться про його відкритість. Очевидно, що дії керівництва мають бути спрямовані на те, щоб команда тішила своїх уболівальників і показувала кращі результати. Я пропоную відкрити двері, дати нашим уболівальникам більше інформації для розуміння того, які процеси відбуваються у клубі. У перші години свого призначення на цю посаду я спілкувався з хлопцями з ГО «Завжди вірні». Ми відразу знайшли порозуміння у питанні відкритості. До того ж побували на зустрічі з губернатором нашої області, підняли питання про те, що клуб має фінансуватися не лише приватними структурами, що має бути і підтримка місцевої влади» – розповідає віце-президент «зелено-білих».

«Можу сказати, що Віктор Вікторович Шемчук продемонстрував дуже лояльну та конструктивну позицію. Від нього надійшла пропозиція передати зруйновану базу «Сокіл» для створення Національної академії футболу під егідою ФК «Карпати» за підтримки держави, центру розвитку дитячо-юнацького футболу регіону. Як ви знаєте, ФФУ ініціювала створення такої Академії у Західній Україні, а інвестори «Карпат» готові виділити кошти на спорудження такого центру».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.