Новини

Новини

У Львівській облраді створюють робочу групу з вивчення угоди з "Шеврон"

У Львівській облраді створюють робочу групу з вивчення угоди з "Шеврон"

vkurse.ua

У Львівській облраді створюють робочу групу з вивчення угоди з "Шеврон"

Вівторок, 23 липня 2013, 17:01

До робочої групи з вивчення проекту угоди з видобутку вуглеводнів на Львівщині увійдують юристи, науковці та депутати від кожної фракції Львівської облради.

Склад робочої групи обговорювався на засіданні постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської облради сьогодні, 23 липня, інформує кореспондент Варіантів.

Як зазначив, голова комісії Олексій Балицький, до її складу увійдуть такі члени екологічної комісії, як сам Балицький, Осип Магур, Ігор Стефанишин, Юрій Зірченко, Стефан Ясницький, начальник управління природних ресурсів та адміністративно-територіального устрою Львівської обласної ради Віктор Яцюк, начальник юридичного відділу Львівської обласної ради Ореста Шот, голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик,голова комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв'язку Михайло Задорожний, експерти та науковці.

Голову робочої групи, згідно з відповідним рішенням сесії, має призначити голова Львівської облради Петро Колодій.

Нагадаємо, депутати Львівської облради розглянуть проект угоди про розподіл продукції з компанією "Шеврон" на сесії восени.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.