Новини

Новини

«Вексельний» закон Януковича – це повернення в 90-ті,? Кубів

«Вексельний» закон Януковича – це повернення в 90-ті,? Кубів

«Вексельний» закон Януковича – це повернення в 90-ті,? Кубів

Четвер, 25 липня 2013, 12:44

Векселі − це повернення інструменту 90-років, які тоді наробили багато біди як майнові сертифікати і спричинилися до анархізму управління фінансами.

Про це розповів народний депутат, заступник голови комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Степан Кубів.

З його словами, розрахункові центри і три установи, які будуть наділені правом торгувати векселями переходять на сьогоднішній день в практично фінансову площину.

«Результатом такого законопроекту є те,що з бізнесу знову вимиваються обігові кошти, а інвестори не отримують свої гроші», - зазначив нардеп.

Також вексельна площадка, яка сьогодні затверджена урядом в сумі 25 млрд грн. не буде отоварюватися на всі 100 %, а дисконт, який доведеться повертати становитиме від 1 до 30-50 %.

«1% дисконту становить для бюджету країни 8.3 млрд гривень, а якщо взяти 30% - ми виходимо на більшу половину бюджету», - додав Кубів.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович підписав закон № 391-VII, який дозволяє Кабміну випускати п'ятирічні векселі з прибутковістю до 5%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.