Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

mukachevo.net

Вівторок, 30 липня 2013, 11:27

У Червонограді вісьмох недобросовісних батьків притягнуто до відповідальності

За останній рік у Червонограді збільшилась кількість правопорушень, вчинених неповнолітніми у вечірній та нічний час. Збільшилась кількість злочинів-як скоєних дітьми, так і відносно дітей.

Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Працівники міліції систематично проводять рейди з метою запобігання таким правопорушенням і злочинам.

Під час рейдів неодноразово виявляли 12-14 річних дітей без супроводу дорослих у різних розважальних закладах, на дискотеках. Якщо раніше за це ніхто не ніс жодної відповідальності, то тепер така відповідальність передбачена законодавством.

У першу чергу це стосується Закону України «Про охорону дитинства», де внесено доповнення до ст. 20-1. Відтепер діти віком до 16-ти років з 22-ї до 6 години можуть перебувати у закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або у закладах громадського харчування лише у присутності принаймі одного з батьків чи іншого представника дитини, або особи, яка її супроводжує.

Власники цих закладів зобов’язані вживати заходів щодо недопущення з 22-ї до 6 години дітей віком до 16-ти років без супроводження вищевказаних осіб і мають право вимагати у таких відвідувачів документи, які підтверджують досягнення 16-річного віку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.