Новини

Новини

Юні боксери Львівщини здобули 16 медалей на Чемпіонаті Європи з боксу

Юні боксери Львівщини здобули 16 медалей на Чемпіонаті Європи з боксу

sport.if.ua

Юні боксери Львівщини здобули 16 медалей на Чемпіонаті Європи з боксу

Понеділок, 5 серпня 2013, 14:23

З 28 липня до 4 серпня 2013 року в м.Дублін (Ірландія) тривав чемпіонат Європи з боксу серед школярів. Сто шістдесят юнаків з дев'ятнадцяти країн Європи змагалися за золото континентальної першості, серед яких була представлена і збірна команда України.

Про це Варіанти повідомила заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За підсумками вирішальних двобоїв українські боксери повертаються до України з рекордним здобутком - 16 нагород, серед яких 6 медалей найвищого ґатунку, 5 срібних та 5 бронзових. Це дозволило юним українським боксерам посісти друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед лише збірну команду Російської Федерації.

Успішно змагалися в складі збірної команди України й представники львівської школи боксу, які здобули три нагороди. Зокрема, Олександр Гриців (ФСТ Динамо, КДЮСШ «Атлет», тренери: Сосновський В.Д., Шан В.А.) у ваговій категорії +76 кг виборов золоту медаль; Олександр Кравець(м. Стрий, ФСТ «Україна», СДЮШОР «Берізка», СК «Стрияни», тренер: Яцик П.А.)у ваговій категорії 48 кг та Ілля Козак (м.Стрий, ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Фаворит», тренер: Кулик Ю.Ю.) у ваговій категорії 76 кг здобули бронзові медалі.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.