Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Кабмін внесе зміни до закону про утилізаційний збір

Кабмін внесе зміни до закону про утилізаційний збір

auto.ria.ua

Вівторок, 6 серпня 2013, 10:11

Кабмін внесе зміни до закону про утилізаційний збір

Минулого тижня Віктор Янукович підписав закон, який впроваджує утилізаційний збір, а вчора стало відомо, що Кабінету міністрів доручено розробити до нього проект змін.

Про це йдеться на сайті auto.ria.ua.

Крім цього, Президент, який тільки в кінці минулого тижня підписав Закон з усіма його нормами, тепер передумав і вирішив, що Кабміну слід його доопрацювати за такими пунктами:

Надати гарантію захисту прав та економічних інтересів власників, які передають на утилізацію автомобілі, тобто відшкодовувати вартість переданих на утилізацію автомобілів.

Спростити вимоги до компаній, які будуть займатися утилізацією. Згідно документу, президент тепер вважає, що їм не обов'язково мати систему екологічного менеджменту, сертифіковану за стандартами ISO.

Визначити чіткий механізм держконтролю і нагляду за утилізацією

Визначити порядок використання коштів (тільки на цьому етапі - прим автора.), Що надходять від сплати екологічного збору за утилізацію ТЗ.

Відмінити коефіцієнти, які застосовуються до ставок екологічного податку.

На думку експертів, це означає, що українські підприємства можуть втратити отримані раніше преференції про відстрочення сплати утилізаційного податку - тобто щоб догодити СОТ Україна може зобов'язати платити податок на утилізацію з усіх автомобілів незалежно від країни-виробника.

Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович підписав закон про введення екологічного податку на утилізацію імпортованих транспортних засобів.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.