Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

jkg-portal.com.ua

Вівторок, 6 серпня 2013, 11:05

Львів залучив ще один грант на енергозбереження

Львів отримає ще один грант від уряду Німеччини у розмірі 5 млн євро на впровадження заходів з енергозбереження.

Про це Варіанти проінформувала прес-служба Львівської міськради.

Як розповів начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль, Львів отримає від Міністерства охорони навколишнього середовища Німеччини грант на впровадження заходів з енергозбереження.  Планується, що кошти місто отримає у листопаді цього року. Їх скерують на утеплення окремих житлових будинків у Сихівському районі.

За словами Сергія Кіраля, здобуттям цього гранту Львів завдячує ЄБРР, який надав кредит «Львівтеплоенерго» на модернізацію системи централізованого теплопостачання.

«ЄБРР став тим магнітом, який «притягнув» ще й цей грант до Львова», - зазначив Сергій Кіраль.

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримав кредит від ЄБРР у розмірі 20 млн євро  на на реконструкцію та модернізацію теплових мереж, установку газових міні-ТЕЦ для виробництва тепла та електроенергії, заміну застарілих магістральних трубопроводів та встановлення необхідних систем контролю, і грант від Фонду Е5Р у розмірі 10 млн євро -  на встановлення індивідуальних теплових пунктів у будинках Сихівського масиву.

«Ознайомившись з цим проектом, грантодавець побачив, що в цьому ланцюжку втрачається одна ланка – збереження тепла у будинках. Тому грантові кошти надано на утеплення будинків. Для пілотного проекту буде обрано окремі будинки саме на Сихові, щоб у комплексі на прикладі пілотного проекту продемонструвати ефект від інвестицій в енергоощадність і для інших міст України, - зазначив Сергій Кіраль.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.