Новини

Новини

Бізнесмен Козловський радить бізнесменам забути про управління охорони історичного середовища міськради (ВІДЕО)

Бізнесмен Козловський радить бізнесменам забути про управління охорони історичного середовища міськради (ВІДЕО)

transkarpatia.net

Бізнесмен Козловський радить бізнесменам забути про управління охорони історичного середовища міськради (ВІДЕО)

Понеділок, 12 серпня 2013, 15:42

Григорій Козловський, навколо якого здійнявся галас через будівництво між площею Ринок та вулицею Староєврейською у Львові, порадив не ходити в управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, через некомпетентність цього органу.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

За словами бізнесмена, у Львові потрібно ввести таку ж систему, як у Грузії, де за 24 години людина отримує дозвіл на будівництво, але там є умови: є терміни, є узгоджені проекти.

"Раджу усім бізнесменам у Львові забути про таку структуру як управління охорони історичного середовища. Не ходіть туди. У вас є два варіанти: або нічого не отримати, або бігати до міського голови на поклони 5 років і теж нічого не отримати. Їдьте у Київ, у цьому місті вам ніхто нічого не допоможе. Ви як інвестори нікому не потрібні, я в тому числі", - заявив Григорій Козловський.

Григорій Козловський навів приклад, що під час реконструкції Гранд-Готелю, Лілія Онищенко-Швець радила зробити купол зі скла, що не підходить до загального вигляду готелю.

Відтак Козловський назвав управління охорони історичного середовища Львівської міськради некомпетентним, в якому сидить 14 пенсіонерів і не знають, чого вони хочуть.

Також Григорій Козловський поскаржився на те, що міськрада надає перевагу іноземним інвесторам.

"Чому Джон з Америки – це інвестор, а Гріша з Винник - це бандит? Чому така позиція в місті має бути? Чому такий рагулізм нашого керівництва, починаючи від мера? Адже я вкладаю ті самі гроші , що і Джон і залишаю їх тут, у Львові", - додав Григорій Козловський.

Нагадаємо, Григорій Козловський провів роботи у підвалі на площі Ринок, 16 маючи лише дозвільні документи на роботи на вул. Староєврейській, 9, але пообіцяв отримати документи, щоб підвали не дісталися екс-депутату Володимиру Креховецькому.

6 серпня мешканці будинку №16 на площі Ринок у Львові розповіли, що будівельники, які збудували літній майданчик у дворі, роздовбали стіни у підвалі будинку №16, не повідомивши мешканців.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.