Новини

Новини

14,3 тисячі сімей Львівщини отримують субсидії на комунальні послуги

14,3 тисячі сімей Львівщини отримують субсидії на комунальні послуги

zakarpattya.net.ua

14,3 тисячі сімей Львівщини отримують субсидії на комунальні послуги

Вівторок, 13 серпня 2013, 12:12

Місцеві органи праці та соцзахисту населення реалізують державну програма житлових субсидій, яка спрямована на допомогу конкретній сім’ї і у певній мірі зняла соціальну напругу серед найбідніших категорій населення.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Станом на сьогодні використовують своє право отримувати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг 14 347 сімей, що складає 1,8 відсотка від загальної кількості сімей. Організаціям, що надають житлово-комунальні послуги перераховано 52,1 млн.грн. з урахуванням погашення заборгованості за 2012 рік.

Для громадян, які звертаються за призначенням субсидії, прийом документів проводиться за спрощеним Порядком надання населення субсидій, а саме: уповноважений власник житла подає заяву та декларацію про доходи та майновий стан.

У разі підвищення цін на оплату житлово-комунальних послуг, органами праці та соціального захисту населення проводиться автоматично перерахунок розміру субсидії сім’ям, які перебувають на обліку як одержувачі субсидій.

З метою недопущення черг прийом документів здійснюється місцевими органами праці та соціального захисту населення щодня без обідньої перерви (при потребі з продовженим робочим днем та у вихідні дні), а також забезпечено можливість попереднього запису на прийом та отримання консультацій у телефонному режимі з питань що пов’язані з призначенням житлових субсидій.

Для надання більш детальних роз’яснень з питань надання субсидії у кожному конткретному випадку у всіх управліннях (відділах) соціального захисту населення відкрито телефони “гарячої “ лінії, у тому числі у департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації (235 24 70).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.