Новини

Новини

На Львівщині влаштували у родини майже 300 дітей без сім'ї

На Львівщині влаштували у родини майже 300 дітей без сім'ї

semadm.cg.gov.ua

На Львівщині влаштували у родини майже 300 дітей без сім'ї

П'ятниця, 16 серпня 2013, 10:22

В області функціонують 23 будинки сімейного типу, де влаштовано 152 дітей. Також у 97 прийомних сім’ях влаштовано 148 дітей.

Про це 15 серпня повідомив тимчасовий в.о. начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Роман Хлопецький, передає прес-служба ОДА.

«Загалом в області є 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. Також під опікою родичів перебуває 2077 дітей», – наголосив Роман Хлопецький.

Зазначимо, відповідно до законодавства, на кожну дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та ДБСТ виплачують 2 прожиткові мінімуми та 35% зарплати одного з батьків. Такі сім’ї прирівнюються до багатодітних сімей. Дітей в такі сім’ї готують в сімейних групах.

За словами начальника відділу реалізації житлових програм Львівської облдержадміністрації Дмитра Харечка, сьогодні на Львівщині на 5-ти земельних ділянках ведеться будівництво будинків сімейного типу.

«Зазначені будинки будують за кошти обласного бюджету та приватних осіб. Цього року на ДБСТ із обласного бюджету виділено 5 млн. грн. Пріоритет при обиранні земельних ділянок – наявність відповідних комунікацій», – повідомив Дмитро Харечко.

На прес-конференції наголосили, що до кінця року планують побудувати 9 дитячих будинків сімейного типу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.