Новини

Новини

У Львові на 7 вулицях ремонтують тротуари

У Львові на 7 вулицях ремонтують тротуари

newsradio.com.ua

У Львові на 7 вулицях ремонтують тротуари

П'ятниця, 16 серпня 2013, 11:09

У місті триває ремонт тротуарів на 7 вулицях. У найближчих планах – ще 11 проблемних ділянок.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Є багато вулиць із тротуарами, що потребують ремонту, але поки що робимо те, на що вистачає коштів із бюджету», – розповідає голова Залізничної районної адміністрації Мирон Терех.

Наразі у Залізничному районі завершено ремонтні роботи на вул. Патона, переходять до вул. Гніздовського. У найближчій перспективі – хідники на вул. Левандівській, Виговського та Декарта.

Триває робота і в Галицькому районі Львова, зокрема, за кілька днів завершиться ремонт хідника на вул. Зеленій і розпочнеться на вул. І.Франка. Вирішуються також проблеми з тротуарами на вул. Гавришкевича та Коперника.

Як зазначає керівник відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Віктор Західний, порівняно із 2010-2011 роками, коли проводилась програма «Толока», ремонтні роботи цьогоріч проводяться менш активно - це пов’язано із нестачею фінансування. За виділений на тротуари району 1 млн грн у районі завершився ремонт на вул. Полуботка та просп. Червоної Калини, 68. На порядку денному – вул. Литвиненка.
Проблемними залишаються також вул. Зелена, Сліпого та Чехова, що у Личаківському районі.
«Все робиться у межах фінансування», - повідомляють у відділі комунального господарства Шевченківського району. Зокрема, проведено роботи на 4 вулицях, очікуються ремонти на ще трьох, а саме: на вул. Масарика, Чорновола та Леонтовича. Тривають роботи і у Франківському районі. Як повідомив голова районної адміністрації Руслан Кандибор, зараз тут ведуться роботи на вул. Науковій та Горбачевського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.