Новини

Новини

Українські політики їдуть до Брюсселю говорити про Угоду про асоціацію

Українські політики їдуть до Брюсселю говорити про Угоду про асоціацію

forbes.ua

Українські політики їдуть до Брюсселю говорити про Угоду про асоціацію

Вівторок, 27 серпня 2013, 12:25

Сьогодні розпочинається серія візитів і зустрічей українських політиків у Брюсселі.

У другій половині дня комісар з розширення Штефан Фюле буде говорити з главою Ради національної безпеки і оборони України Андрієм Клюєвим.

Завтра і післязавтра в Брюсселі будуть представники української опозиції - Арсеній Яценюк та Віталій Кличко, які планують дискусії як з Європейською Комісією, так і Європейським парламентом.

Головною темою переговорів є підписання Угоди про асоціацію з Україною в майбутньому. Очікується, що це відбудеться наприкінці листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Та однак влада в Києві має виконати умови, що накладає на неї ЄС. «Ми будемо обговорювати те, що Україна зробила, і що ще потрібно зробити», – сказав прес-секретар Європейської Комісії Петер Стано.

Брюссель закликає до реформи судової системи і гарантій, що правосуддя не буде використовувати боротьбу з опозицією. Міністр закордонних справ ЄС Кетрін Ештон нещодавно закликала Україну прискорити підготовку і підкреслила, що ЄС не може її втратити.

Тим часом, Київ, прагнучи тіснішої інтеграції з Євроспільнотою, намагається з’ясувати відносини з Москвою. Росія погрожує Україні торговельними проблемами, якщо вона вирішить тісніше співпрацювати з Європою. На цю тему українські політики говоритимуть у Брюсселі. Завтра буде позачергове засідання комітету з закордонних справ Європейського парламенту, присвячене саме цьому питанню.

Джерело:Польське радіо

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.