Новини

Новини

На Львівщині відбулися змагання за Кубок України з риболовного спорту

На Львівщині відбулися змагання за Кубок України з риболовного спорту

loda.gov.ua

На Львівщині відбулися змагання за Кубок України з риболовного спорту

Середа, 28 серпня 2013, 09:12

В період з 21 до 24 серпня на озері в селі Прилбичі Яворівського району Львівщини відбувся Кубок України зі спортивної ловлі коропа.

Змагання відбулися у рамках заходів на відзначення 22-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Організатори змагань: федерація риболовного спорту України та Львівська обласна федерація риболовного спорту. Змагання проводилися за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Сергій Копчак (м. Тернопіль).

У змаганнях взяли участь 26 команд з Волинської, Донецької, Львівської, Київської, Полтавської, Рівненської, Одеської, Харківської областей України та АР Крим.

В особистих змаганнях перше місце вибороли О.Домніков, А.Сумаковський (команда «Острів Крим», АР Крим), друге місце здобули О.Балух, В.Анісін (команда «Магнум», м. Львів), третє місце посіли В.Іванчик, А.Дулиш (команда «Карп Стар», м. Стрий, Львівська обл.).

У командних зональних змаганнях Кубку України перемогу вибороли представники команд західного регіону України у складі спортсменів з Львівської (Т.Трескот, Ю.Василенко), Рівненської (Д.Таргонський) та Волинської (І.Долинич, Д.Шихотаров, А.Липський) областей; друге місце здобули спортсмени-риболови південного регіону у складі одеситів: Ю.Залевського, С Порожнюка, С.Подкопаєва, О.Пилипенка, А.Поцелуйка і К.Колядюка; третє місце посіли представники центрального регіону у складі спортсменів з Київської (В.Бугай), Харківської (О.Певнев) областей та АР Крим (В.Ніконенко, С.Домніков, А.Кванін, В.Куликов).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.