Новини

Культура

Дні мистецтва перфоманс у Львові. Програма

Дні мистецтва перфоманс у Львові. Програма

Дні мистецтва перфоманс у Львові. Програма

Середа, 28 серпня 2013, 11:23

З 30 серпня по 11 вересня відбудеться єдиний фестиваль перфомансу в Україні «Дні мистецтва перфоманс у Львові». 

Разом з «Днями» проходитиме масштабний проект українсько-польського культурного обміну «ArtNastup».

Упродовж двох тижнів показуватимуть перфоманси, відбуватимуться лекції, зустрічі із визнаними митцями, виступи театрів сучасної пластики,  майстер-класи з контактної імпровізації, школа арт-критики, різножанрові проекти і виставки, презентації «Українського Зрізу» та низка паралельних мистецьких подій. 

Вхід на всі акції та на відкриття проектів – вільний.

Програма

30 серпня  п`ятниця

16:00

Львівський палац мистецтв      виставка Ре: (ремінісценції, ремікс, рефлексія)  [pl]

16:30

Львівський палац мистецтв, Галерея «дзиґа»  Презентація трієнале сучасного українського мистецтва Український зріз. Лиман. 2013

17:00

Львівський палац мистецтв      презентація проекту Схід культури 

19:00

вул. єфремова, 26

галерея єфремова, 26                виставка Кшиштоф Войцеховський [pl] «2, 2, 24»

19:00 

Галерея єфремова, 26                зустріч Кшиштоф Войцеховський [pl] _ Андрій Бояров [ua], презентація «Мала галерея» у Варшаві як авторська галерея та її митці Марек Ґриґель_ Кшиштоф Войцеховський_ Андрій Бояров

20:30  

вул. вірменська, 26

Галерея «ІconArt»         виставка Кшиштоф Соколовський [pl] «Релікварійна ікона»

21:00 

Галерея «дзиґа»            мультимедійний спектакль Даріюш Коцінський [pl] «Внутрішній край»

31 серпня  субота

10:00 – 14:00

Львівський палац мистецтв      майстер-класи з мистецької критики

Войцех Козловські,Анна Смолак [pl]

15:00  

Галерея «дзиґа»            вернісаж проекту Демократи-Львів 2004. Яцек Дзячковський [pl]

проект триватиме у галереї «дзиґа», центрі міської історії центрально-східної Європи та на вулицях Львова до 11вересня

17:00  

центр міської історії центрально-східної Європи - презентація проектів

Демократи. Яцек Дзячковський [pl], Нова польська фотографія Андрій Бояров_ Марек Ґриґель_ Войцех Пражмовський_Тадеуш Рольке_ Кшиштоф Войцеховський

19:00

театр для дітей та юнацтва      перфоманс ПостУкраїнське Тіло, перфоманс-група TanzLaboratorium [ua]  

01 вересня  неділя

10:00 – 14:00

вул. стефаника, 16а

майстер-клас з сучасної пластики – contact improvisation Івона Ольшовська, Маґдалена Радловська, Пауліна Сьвєньцаньська [pl]

10:00 – 14:00

львівський палац  мистецтв     майстер-класи з мистецької критики Войцех Козловські,Анна Смолак [pl]

15:00   

музей мистецтва давньої української книги  виставка Войцех Пражмовський [pl]  «Мілош. Тутешній»

17:00 – 18:30

театр для дітей та юнацтва,мала сцена       майстер-клас Лариса Венедиктова  [ua]  

19:00 – 20:00

театр для дітей та юнацтва      спектакль dzoe  арт ініціатива Harakiri Farmers [pl] 

02 вересня  понеділок

10:00 – 14:00

вул. стефаника, 16а

майстер-клас з сучасної пластики – contact improvisation Івона Ольшовська, Маґдалена Радловська,Пауліна Сьвєньцаньська [pl]

10:00 – 14:00

львівський палац  мистецтв     майстер-класи з мистецької критики Войцех Козловські, Анна Смолак [pl]

19:00

театр для дітей та юнацтва      презентація  фестивалю театрів танцю Zawirowania [pl]

спектакль the conspiracy  спільний проект  The Perform Group та театру танцю Zawirowania [pl]

21:00

театр для дітей та юнацтва      спектаклі Labyrinth of subconscious та

Faldet у виконанні Dance Platform [ua] 

03 вересня  вівторок

10:00 – 14:00

вул. стефаника, 16а

майстер-клас з сучасної пластики – contact improvisation Івона Ольшовська, Маґдалена Радловська, Пауліна Сьвєньцаньська [pl]

10:00 – 14:00

львівський палац  мистецтв     майстер-класи з мистецької критики Войцех Козловські,Анна Смолак [pl]

17:00 – 18:30

театр для дітей та юнацтва      Пара? Розлучна? лекція  про музику, імпровізацію та сучасну пластику Ядвіґа Маєвска [pl]

19:00

театр для дітей та юнацтва      fuera de campo  перфоманс проект театр танцю Zawirowania [pl]

21:00

театр для дітей та юнацтва       аудіо візуальний перфоманс  Еліас Файнґерш [il] «Soundtrack of My Life», співавтор – Keren Klimovsky

04 вересня  середа

10:00 – 14:00

вул. стефаника, 16а

майстер-клас з сучасної пластики – contact improvisation Івона Ольшовська, Маґдалена Радловська, Пауліна Сьвєньцаньська [pl]

10:00 – 14:00

театр для дітей та юнацтва      школа перфомансу Януш Балдиґа [pl]  лекція, майстер клас, Вальдемар Татарчук [pl] відео блок

10:00 – 14:00

львівський палац мистецтв      майстер-класи з мистецької критики Войцех Козловські,Анна Смолак [pl]

14:00

простір старого міста системи, які поєднують нас перфоманс проект

Dance Platform  [ua]  учасники майстер класів з сучасної пластики контактна імпровізація

16:00

театр для дітей та юнацтва      показ перфомансів: Алевтина Кахідзе [ua] , Ева Зажицка  [pl] ,  Ярас  Рамунас [lt] 

18:00 - 19:00

театр для дітей та юнацтва

мала сцена       лекція  танцівник / перфомер між дисципліною та імпровізацією  - жонглювання, маніпуляція предметами, акробатика Ґжеґош Кондрасюк [pl] 

05 вересня  четвер

10:00 – 14:00

театр для дітей та юнацтва      школа перфомансу лекція, майстер клас для школярів початківців Януш Балдиґа [pl], лекція,  майстер клас для учнів  з досвідом попередніх едицій Школи перфомансу   Родді Гантер [uk]

16:00

театр для дітей та юнацтва      показ перфомансів: влодкауфман [ua] , Анна Кальвайтис [pl], ,  Анат Пік [il] Павло Ковач. джуніор [ua], Володимир Топій [ua]

06 вересня  п`ятниця

10:00 – 14:00

театр для дітей та юнацтва      школа перфомансу лекція, майстер клас для школярів початківців Януш Балдиґа [pl], лекція,  майстер клас для учнів  з досвідом попередніх едицій  Школи перфомансу  Родді Гантер [uk]

16:00

театр для дітей та юнацтва      показ перфомансів: Губерт Вінчик [pl],  Анат Шен [il], Бенас Шарка [lt], Василь Одрехівський  [ua], Олексій Салманов  [ua]   

07 вересня  субота

10:00 – 14:00

театр для дітей та юнацтва      школа перфомансу, лекція, майстер клас для школярів початківців Януш Балдиґа [pl], лекція,  майстер клас для учнів  з досвідом попередніх едицій Школи перфомансу  Родді Гантер [uk]

16:00

театр для дітей та юнацтва      показ перфомансів: Юрій Білей [ua],  Роді Гантер [uk], Редас Діржис [lt] , Тамар Рабан [il]

08 вересня  неділя

11:00  

театр для дітей та юнацтва      перфоманс Януш Балдиґа [pl], показ перформ-ідей, перформ-напрацьовок, учнями школи перфомансу

16:00

вул. вірменська, 35 – галерея дзиґа    обговорення. дискусії…

DНІ МИСТЕЦТВА ПЕРФОМАНС У ЛЬВОВІ 

лабораторія міждисциплінарнсті перфомансу

10 вересня  вівторок

10:00 – 15:00

клуб Новий Ноїв Ковчег             майстер клас Павел Яніцкі [pl] Хапання руху

11 вересня  середа

10:00 – 15:00

клуб Новий Ноїв Ковчег             майстер клас Павел Яніцкі [pl] Хапання руху

17:00 

галерея «дзиґа»            презентація майстер-класу Павел Яніцкі [pl]  Хапання руху

18:00 

вул. вірменська, 35

галерея «дзиґа»            презентація WRO 2013 Pioneering Values on Tour [pl]

Детальніша інформація на сайті МО Дзига   

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.