Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Львівська ОДА закупить снігоходи в алкогольного магната

Львівська ОДА закупить снігоходи в алкогольного магната

infocompany.biz

Четвер, 5 вересня 2013, 10:39

Львівська ОДА закупить снігоходи в алкогольного магната

Львівська обласна адміністрація планує закупити для потреб Департаменту з питань цивільного захисту три снігоходи. Пропозицію дніпропетровської фірми «Логос-Спорт-М» вже акцептували, а розкриття тендерних пропозицій відбулося 28 серпня 2013 року.

Це вже друга спроба львівських чиновників купити зимову спецтехніку. Ще в червні цього року Департамент ЛОДА оголосив про закупівлю снігоходів. До участі в тендері зголосились дві дніпропетровські фірми, але пропозиції були відхилені без пояснення причин.

У торгах, що відбулись, взяли участь також дві дніпропетровських фірми ТОВ «Лейже-Спорт-Марін» та ТОВ «Логос-Спорт-М». Остання запропонувала меншу ціну – 510 тис. грн. За ці кошти будуть придбані два снігоходи типу Expedition (або еквівалент), з об’ємом двигуна від 1150 куб. м та потужністю від 60 кінських сил. Та один типу Grand Touring (або еквівалент), з об’ємом двигуна від 550 куб. м, потужністю від 60 кінських сил (детальна технічна специфікація додається).

Співзасновником ТОВ «Логос-Спорт-М» є Валерій Шамотій, співзасновник Торгової групи «Логос», яка є власником винних марок «Інкерман». У 2011 році він посів 88 місце у Рейтингу найбагатших українців за версією журналу «Forbes».

Джерело:Наші Гроші. Львів

Нагадаємо, раніше Шемчук обіцяв, що працівники ГУ Держслужби України  надзвичайних ситуацій у Львівській області до настання зими отримають три снігоходи

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: