Новини

Новини

"Львівелектротранс" сплатить 11,5 тис грн за пошкоджену автівку Наталки Карпи

"Львівелектротранс" сплатить 11,5 тис грн за пошкоджену автівку Наталки Карпи

razom.znaimo.com.ua

"Львівелектротранс" сплатить 11,5 тис грн за пошкоджену автівку Наталки Карпи

Вівторок, 10 вересня 2013, 11:10

Львівський апеляційний господарський суд відхилив скаргу комунального підприємства «Львівелектротранс» і залишив в силі рішення суду першої інстанції, згідно з яким підприємство повинно виплатити 11 тисяч 524 грн за пошкоджений в результаті аварії автомобіль.

Відповідну постанову суд прийняв 28 серпня 2013 року.

Дорожньо-транспортна пригода за участі трамваю та автомобіля Toyota Camry, який був застрахований у компанії «ПРОСТО-стахування», сталася ще 25 січня 2010 року на перехресті вулиць Шевченка – Пстрака. За кермом авто перебувала львівська співачка Наталка Карпа. За її словами, причиною аварії були погані погодні умови (сильна ожеледиця) та недотримання дистанції водієм трамваю. Експерти визнали вину водія трамвая.

Згідно з матеріалами судової справи, страхова компанія виплатила власнику автомобіля відшкодування у розмірі 11 тис. 524 грн у квітні 2010 року. А через три роки, у квітні 2013 року, подала зворотню вимогу до винуватця ДТП.
Юристи «Львівелектротрансу» не оскаржують провини свого водія, натомість вважають, що не повинні платити оскільки страхова компанія не понесла фактичних витрат, а відшкодувала збитки клієнта шляхом взаємозаліку – зарахувала страхове відшкодування у сплату недоплаченої частини страхівки.

Крім того, представники комунального підприємства поставили під сумнів право експертів, які проводили оцінку збитків, займатися такою діяльністю. Це було спростовано представленим в суді Свідоцтвом про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів.

«Львівелектротранс» має право подати касаційну скаргу, а наразі рішення суду набрало законної дії. Судові витрати також сплачує ЛКП. Тому сума, яку повинно виплатити підприємство, становить 13 тис. 244 грн.

Джерело:Наші Гроші. Львів

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.