Новини

Музика

Юрій Середін

Юрій Середін

dzyga.com

Концерт проекту Юрія Середіна «Evidence» відбудеться у Львові

Вівторок, 17 вересня 2013, 17:32

В четвер, 19 вересня, у Львові відбудеться концерт проекту Юрія Середіна «Evidence».

Про це повідомила прес-служба «Дзиги»

На концерті звучатиме авторська музика Юрія Середіна, написана під час мандрів Австралією, Полінезією, Гаваями, Канадою та Аляскою.

У складі проекту: барабанщик Ігор Гнидин, басист Андрій Кохан та безпосередньо сам піаніст Юрій Середін.

Концерт відбудеться в арт-кав’ярні «Квартира 35»

Довідка. Юрій Середін – композитор та піаніст. Основними музичними напрямами у своїй професійній діяльності на даному етапі вважає сучасний джаз та академічну музику. Середін записувався із такими музикантами, як Frank Parker, Scott Kemp, Luis Candeias, Alex Maksymiw, Tanya Balakyrska, Yuriy Yaremchuk, Mark Tokar, Andrew Valentine.

Ігор Гнидин - один із кращих джазових барабанщиків України. Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD». З лютого 2009 року є співзасновником і координатором «Jazz Club Lviv». З 2009 року є координатором міжнародних джазових майстеркласів «Warsztaty Muzyczne. Chodziez» в Україні. У 2010 році став стипендіатом Кеннеді Центру у Вашингтоні. Грав з багатьма музикантами, а зокрема: Melvin Taylor, Michael Bowie, Андрій Кондаков, Юрій Яремчук, Adam Kawonczyk, Michal Jaros, Tomasz Dabrowski, Kuba Cichocki, Sheldon D'Silva, Mark Coffie, Ярослав Ботур та ін.

Андрій Кохан – гітарист, постійний учасник більшості джазових проектів JazzClub.Lviv, басист гурту "ShockolaD". Співпрацює з музикантами, такими як Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Bria Blessing, Аркадій Шилклопер, Михайло Балог, Alexander Maksymiw, Юрій Середін, Тетяна Балакирська, Frank Parker та ін. Координатор "BluesClub.Lviv".

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.