Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Події

У Львові відкрили меморіальну дошку пам’яті професора Кімаковича

У Львові відкрили меморіальну дошку пам’яті професора Кімаковича

loda.gov.ua

Середа, 25 вересня 2013, 10:29

У Львові відкрили меморіальну дошку пам’яті професора Кімаковича

Вчора, 24 вересня, на фасаді Львівського обласного клінічного діагностичного центру відкрили і освятили меморіальну дошку пам’яті професора, завідувача кафедрою Львівського медичного університету Віктора Кімаковича.

Меморіальна дошка виготовлена відомим українським скульптором Васлем Яричем за ініціативи друзів і учнів Віктора Кімаковича, передає прес-служба Львівської ОДА.

24 вересня у день народження покійного Віктора Кімаковича біля діагностичного центру зібралося численне товариство рідних, колег, друзів, учнів, головні лікарі медичних закладів області, керівники різних установ і організацій області.

Словами вдячності і поваги згадав покійного перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Матолич. Він наголосив, що Віктор Кімакович був досвідченим і авторитетним керівником медичної галузі області:

«Професор Віктор Кімакович любив свою професію, віддавався сповна важкій праці лікаря і керівника, науковця і вчителя». Богдан Матолич наголосив, що у всіх найскладніших ситуаціях Віктор Кімакович завжди залишався порядною людиною, справжнім патріотом своєї держави і рідного краю: «Він врятував життя сотень пацієнтів, але його, на жаль, врятувати не вдалось», – сказав Б.Матолич.

Донька покійного Віктора Кімаковича Оксана щиро подякувала усім, хто були щирими і вірним друзями батька, хто долучився до створення меморальної дошки і прийшов вшанувати пам’ять Віктора Йосиповича.

Довідка. Віктор Кімакович - завідувач кафедрою Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, головний фахівець МОЗ України з ендоскопії, колишній начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації , Заслужений діяч науки і техніки України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.