Новини

Соціум

На вихідних на Львівщині пройшли всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва

На вихідних на Львівщині пройшли всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва

motel-trembita.com.ua

Понеділок, 30 вересня 2013, 14:28627

На вихідних на Львівщині пройшли всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва

У суботу, 28 вересня, поблизу села Заболотці Бродівського району на старт всеукраїнських змагань з пішого мандрівництва «Осінній рейд» вийшло 49 команд – більше 300 хлопців та дівчат віком 14-20 років.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 Командам було запропоновано подолати близько 20 точок, де вони могли ознайомитися із історією краю або ж випробувати свої практичні вміння. Організатором змагань був львівський осередок Пласту – Національної скаутської організації України.

«На проміжний фініш, що був поблизу Олеського замку, команди прибували із неприхованою втомою, але і з щирою радістю та гордістю, що цей перший етап змагань вони вже подолали. Після важкого дня розслабитися допомогли пісні при вогниках, теплі розмови та смачна вечеря. На жаль, до фінішу в Буську не дійшли 5 команд, які зійшли із змагань», – розповіла комендант заходу старша пластунка Юлія Поліковська.

Окрім учасників маршрутом проїжджав велопатруль, котрий слідкував за дотриманням командами техніки безпеки і виконанням правил.

Також у рамках змагань проходив пластовий соціальний проект «Міст поколінь – збереження історичного минулого заради плекання гідного майбутнього». Його учасники мандрували стежками «Осіннього рейду», спілкувалися із людьми, котрі пережили Другу світову війну, записували на камери їхні спогади та збирали фотоматеріали.

Організатори вдячні командам, які, не зважаючи ні на що, подолали маршрут «Осіннього рейду», а також спонсорам та партнерам: магазину сильного взуття «Трактор» та магазинам туристичного спорядження «Gorgany» і «Команчеро» за підтримку та допомогу.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: