Новини

Львівська ОДА

На Львівщині підвищили пенсію більше 700 тисячам пенсіонерів, ? Львівська ОДА

На Львівщині підвищили пенсію більше 700 тисячам пенсіонерів, ? Львівська ОДА

job-sbu.org

На Львівщині підвищили пенсію більше 700 тисячам пенсіонерів, ? Львівська ОДА

Понеділок, 30 вересня 2013, 16:59

Понад 700 тисячам пенсіонерів в Львівській області підвищили пенсійні виплати, з них майже для 244 тисяч здійснено перерахунок у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму.

Такі цифри озвучив директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк, передає прес-служба ОДА.

Він підкреслив, що станом на сьогодні встановлено розмір підвищення до пенсії майже 7 тис. членам сімей померлих інвалідів війни на рівні 42% прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. Понад 92 тис. учасникам війни та майже 0,5 тис. учасникам війни, нагородженим орденами та медалями, підвищено розмір пенсійних виплат. Також для 29 тисяч військовослужбовців осучаснено пенсійні виплати, що дало можливість значно збільшити їх розмір.

Також з метою надання соціальних послуг людям похилого віку, людям, які на схилі літ залишились без підтримки рідних, в області створено систему, яка складається з 28 територіальних центрів соціального обслуговування і 13 будинків-інтернатів.

«Під опікою системи перебуває майже 93 тис. одиноких непрацездатних громадян, кожний п’ятий з яких одержує соціальні послуги в домашніх умовах, що свідчить про інтенсифікацію реінтеграції осіб з обмеженою руховою активністю до життя в громаді» – сказав В. Мартиняк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.