Новини

Правоохоронні органи

Правоохоронці вилучили більше 70 тонн отруйних речовин

Правоохоронці вилучили більше 70 тонн отруйних речовин

Четвер, 3 жовтня 2013, 11:131082

Правоохоронці вилучили більше 70 тонн отруйних речовин

Працівники Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області вилучили більше сімдесяти тонн отруйних речовин, у тому числі гербіцидів, протруйників, фунгіцидів та регуляторів росту рослин.

Про це повідомдяє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

Правоохоронці викрили керівників приватного підприємства, котрі всупереч ліцензійним умовам здійснювали реалізацію засобів захисту рослин. Зі складів підприємства в одному з районів області вилучено більше шістдесяти тонн гербіцидів, протруйників, фунгіцидів та регуляторів росту рослин. За фактом було розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 321 Кримінально кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або позбавленням волі на строк до трьох років.

Згідно правил та норм поводження з пестицидами та агрохімікатами вони повинні зберігатись у спеціальних умовах, аби уникнути потрапляння їх в навколишнє середовище, а також транспортуватись в спеціально обладнаному транспортному засобі з водієм, який попередньо повинен бути проінструктованим, а також під супроводом.

Нагадуємо, що попадання отруйних речовин у навколишнє середовище несе за собою тяжкі наслідки як і для природи так і для здоров’я громадян.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.