Новини

Соціум

рава-руська

рава-руська

tutbuv.com

Раву-Руську відвідали школярі з Горлівки

Середа, 16 жовтня 2013, 11:19

У рамках підписаної угоди про співпрацю між Горлівською міськрадою та Львівською ОДА школярі з міста Горлівка (Донеччина) відвідали прикордонне місто Раву-Руську.

Про це повідомляє прес-служба Рава-Руської міськради.

12 школярів зі школи №53 м. Горлівки ознайомилися з культурою, традицією, архітектурою, історією Рави-Руської. Під час свого перебування вони зустрілися з міським головою Іриною Верещук. Спілкуючись з мером, учні з Горлівки розповіли про своє місто, школу, улюблені заняття, а також поділилися враженнями про Львівщину загалом і Раву-Руську, зокрема.

У свою чергу міський голова розповіла горлівчанам про Раву-Руську і про досягнення місцевих школярів у навчанні, спорті, музиці.
- Незважаючи на місце проживання, матеріальне становище, наполеглива праця дозволяє досягти успіхів у житті, - зазначила Ірина Верещук. – Люди, в тому числі і діти, і на сході, і на заході України є однаковими, адже і там, і тут всі хочуть жити добре. Тому, не дивлячись на різноманітні життєві випробування, нам варто триматися разом. І ця співпраця, коли діти з Донеччини приїздять на Львівщину і навпаки, покликана створити міцний дружній зв’язок між нашими регіонами. Нам потрібно спільно виховати нове покоління громадян, які не будуть мислити стереотипами, а працювати на розбудову нашої держави.

Юні горлівчани під час гостювання у Раві-Руській побували на прикордонній заставі ім. Ф. Моріна, де оглянули музей, техніку та ознайомилися з принципом роботи охоронців кордону на межі з Європейським Союзом.
За підтримки міського голови Рави-Руської у приміщенні місцевого професійного ліцею учні з Горлівки разом з рава-руськими школярами переглянули виставу «О восьмій вечора на ковчезі» Ульриха Губа у постановці Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва.
Додамо, що співпраця між Равою-Руською та Горлівкою розпочалася у червні цього року, коли школярі з Львівщини відвідали Донеччину. Цього разу Рава-Руська приймала гостей з Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.