Новини

Економіка

укрзалізниця

укрзалізниця

molbuk.ua

Укрзалізниця додала місця на популярних поїздах, які курсують у напрямку Західної України

Середа, 6 листопада 2013, 14:49

Під час днів підвищеного попиту залізничники збільшили кількість вагонів у найпопулярніших поїздах та призначили додаткові рейси у напрямку Західної України.

Про це інформує прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.

Завдяки призначеному поїзду № 269/219 Київ-Івано-Франківськ-Київ мешканці України отримають майже 1448 додаткових місць зі столиці у напрямку Івано-Франківська та зворотно.

Поїздом зможуть скористатися мешканці Києва, Івано-Франківська, а також Козятину, Вінниці, Хмельницького, Тернополя та Львова – саме через ці міста прямує поїзд. Із Києва поїзд відправиться 8 листопада о 22.13. У зворотному напрямку поїзд вирушить 10 листопада о 19:55. Наразі, на вищезазначений поїзд залишаються у продажу плацкартні та купейні місця.

Окрім цього, Укрзалізниця включила один додатковий вагон до складу поїзда № 98/97 Ковель-Київ відправленням із Ковеля – 6 листопада, із Києва – 7 листопада.

Нагадаємо, раніше, на дні підвищеного попиту Укрзалізниця збільшила кількість вагонів у найпопулярніших поїздах, які сполучають Київ та Сімферополь із західною Україною. Також було включено додатковий вагон до поїзду №608/607 Чернівці-Львів-Чернівці.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.