Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

діти плавання

babyswimming.com

П'ятниця, 8 листопада 2013, 09:59

Цьогоріч у Львові 700 дітей зможуть безкоштовно навчатись плавати

діти плавання

Четвертий рік поспіль триває «Програма навчання плаванню у м. Львові, завдяки якій цьогоріч 700 дітей з малозабезпечених сімей, з багатодітних сімей та дітей-сиріт мають змогу протягом 10 днів навчатись плаванню у басейні «Динамо». 

Про це інформує прес-служба Львівської міськради. 

«Минулого року у нас було на 100 дітей більше. Цього року у програмі через кошти є трохи менше дітей. Сума коштів, яка передбачена цього року у бюджеті, включає ще борги минулого року. Відтак, цього року маємо 700 дітей. Вік дітей – від 6 років до 15», - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради.

Цього року програма поділена на п`ять етапів. Етап в себе включає: 136 дітей, яких поділено на дві групи. Діти плавають щоденно, І група о 14.45 год та ІІ група о 15.30 год. Загалом кожна група відвідає 10 занять. 
На наступний рік управління молоді, сім’ї та спорту планує вдвічі збільшити кількість дітей, які б могли взяти участь у програмі. Для цього з міського бюджету необхідно 500 тис. грн.

Нагадаємо, у програмі протягом півтора місяці діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди (котрі мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань), діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, у тому числі гуртківці установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів м.Львова, учасники дитячих та творчих колективів та спортивних команд, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, віком від 6 до 15 років, мають змогу навчитися плавати.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.