Новини

Економіка

гроші

гроші

ogo.ua

Через бездіяльність міськради до бюджету Львова не надходить понад 37 млн. грн., – прокуратура

Понеділок, 11 листопада 2013, 12:03

Більше 30 млн. грн. заборгували орендарі комунальних приміщень, однак посадовці управління комунальної власності Львівської міськради, усупереч вимогам закону, не звертаються до суду, аби стягнути ці кошти до бюджету та виселити недобросовісних користувачів майна.

Про це інформує прес-служба прокуратури міста Львова.

Ще 7 млн. грн. не надійшло до бюджету Львова через те, що чиновники не вживають заходів для стягнення заборгованості за договорами купівлі-продажу комунальних об’єктів, відчужених у 2008-2012 роках.

Крім того, у ряді випадків останні не забезпечили внесення змін до договорів оренди, відтак нарахування плати за використання приміщень здійснюється відповідно до оцінки нерухомого майна, проведеної ще у 1993-1997 роках.
Водночас, прокуратурою виявлено факти безпідставного нарахування міською радою плати за оренду, навіть у випадках припинення договірних відносин через банкрутство та смерть орендарів.

Зважаючи на це, прокуратурою Львова внесено подання на адресу міської ради з вимогою усунути зазначені порушення та притягнути винних посадових осіб до відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.