Новини

Культура

іван сила

іван сила

varianty.net

1500 дітей переглянули фільм "Іван Сила" у Львові

Понеділок, 18 листопада 2013, 10:11

16 листопада у Львові для дітей з інтернатів та малозабезпечених сімей відбувся показ двох сеансів кінострічки «Іван Сила».   

Стрічку загалом переглянули 1500 дітей.

Відкривали обидва покази творці фільму: режисер і актор Віктор Андрієнко, актор, український богатир Василь Вірастюк та організатор благодійної акції голова МГО «Молодь за розвиток Львівщини» Богдан Хруставчук.

«Деякі діти не можуть подивитися фільм «Іван Сила», адже вони проживають в інтернатах, або в селах, де немає такої можливості. Це не перша наша благодійна акція. Нещодавно з Василем Вірастюком провели подібний захід у Мукачеві, куди приїхали 400 дітей з Іршавського району Закарпатської області, місця, де народився Іван Фірцак, прототип нашого героя Івана Сили.",– зазначив Андрієнко.

Богдан Хруставчук  подякував творцям фільму та висловив переконання, що це не останній захід, який проходить спільно з акторами:

«Дітям, особливо тим, що потребують підтримки, завжди цікаво поспілкуватися з видатними та творчими людьми, які зможуть надихнути їх на розвиток, розповісти щось цікаве. Цією акцією ми прагнемо зробити дітей щасливішими, радіснішими, тому не просто покажемо фільм, але й поспілкуємося з ними. Маю надію, що в майбутньому такі спільні заходи стануть традиційними».

Фільм «Іван Сила» оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. У 18 років він став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами. За неймовірну силу він отримав прізвисько Іван Сила — Кротон. Американська преса називала його найсильнішою людиною ХХ століття.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.