Спорт

stadion.lviv.ua

Середа, 20 листопада 2013, 10:20

Футбольний ЧС у Бразилії пройде без участі збірної України (ВІДЕО)

Україна програла у другому стиковому матчі з Францією 3:0, відтак наша збірна не пройшла на Чемпіонат світу з футболу у Бразилії 2014.

Збірна України з футболу програла на виїзді збірній Франції в матчі-відповіді плей-оф з рахунком 3:0.

Вчорашній матч, завершився з рахунком 3:0 на корсить французів, а в першому матчі Україна вдома перемогла 2:0, тож за різницею голів, путів у Бразилію отримала збірна Франції.

Перший гол українцям забив Сахо на 23-тій хвилині матчу. Ще до кінця першого тайму стиг відзачитися у воротах українців Карім Бензима. Вирішальний гол забив Сахо на 71-й хвилині.