Новини

Соціум

Суд не повернув Димінському стадіон "Сокіл" через демонтаж міського майна на стадіоні

Суд не повернув Димінському стадіон "Сокіл" через демонтаж міського майна на стадіоні

lviv.ridne.net

Суд не повернув Димінському стадіон "Сокіл" через демонтаж міського майна на стадіоні

Середа, 20 листопада 2013, 10:37

Апеляційний суд Львова не віддав стадіон «Сокіл» для ФК "Львів" і підтвердив право власності на стадіон Львівської міськради.

Про це повідомляють Наша Гроші. Львів з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Львівський апеляційний господарський суд Львівської області відхилив скаргу ФК «Львів» і підтвердив право Львівської міської ради, в особі управління комунальної власності  розірвати договір оренди з футбольним клубом в односторонньому порядку. Повідомляється у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як вже повідомляли «Н.Г. Львів» в серпні 2013 року Господарський суд Львівської області дозволив Львівській міській раді розірвати в односторонньому порядку договір оренди нерухомого майна стадіону “Сокіл”, укладений між Управлінням комунальної власності департаменту економічної політики ЛМР та ТОВ “Футбольний клуб “Львів” у 2009 році терміном на 10 років.

Передбачалось, що нежитлові приміщення стадіону на вул. Патона, 1, загальною площею 2 108,4 кв. м будуть використовуватися для організації діяльності та проведення навчально-тренувальних зборів і змагань. Проте, ще восени 2012 року працівники міськради під час перевірки побачили, що частина орендованих будівель демонтовано. В інші приміщення був відсутній доступ, бо були зачинені та із зовнішніх ознак тривалий час не використовувалися.

Ці факти підтвердились і під час розгляду апеляційної скарги. Тому суд постановив, що орендар використовує майно не за призначенням чим порушив умови договору найму, відтак орендодавець має право розірвати угоду в односторонньому порядку.

За даними Єдиного державного реєстру власником ФК «Львів» є компанія ”Інвестмент файненшіал менеджмент” (Віргінські острови). Ця компанія також є засновником ТОВ “Західна інформаційна корпорація”, яка володіє сайтом ZIK, що контролюється львівським бізнесменом і почесним президентом ще одного львівського футбольного клубу “Карпати”.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.