Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

«Львівська газета» не хоче бути офіційним виданням Львівської ОДА

«Львівська газета» не хоче бути офіційним виданням Львівської ОДА

http://lvivmarket.net

Четвер, 5 квітня 2012, 14:19

«Львівська газета» не хоче бути офіційним виданням Львівської ОДА

Головний редактор і директор «Львівської газети» Ігор Гулик просить внести у текст розпорядженням голови ЛОДА Михайла Костюка зміни, які усунули б огріхи юридичного характеру, а саме те, що «Львівська газета» є офіційним виданням Львівської ОДА. Про це повідомив сайт "Львівської газети". 

«Оскільки Львівська обласна державна адміністрація не є засновником ТзОВ «Львівська газета Вісник міста», то, відповідно до вказаних вище норм законодавства, ми не можемо бути офіційним виданням ЛОДА», – йдеться у листі.

У листі роз'яснено, що «Ст. 1 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» подає таку дефініцію поняття «офіційне друковане видання»: «Офіційні друковані видання органів державної влади та органів місцевого самоврядування – видання, які спеціально видаються органами державної влади та органами місцевого самоврядування (відомості, бюлетені, збірники, інформаційні листки тощо) для інформування про свою діяльність».

Згідно зі ст. 7 цього ж закону, «органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають право засновувати або бути співзасновниками друкованих чи аудіовізуальних засобів масової інформації в порядку, встановленому законодавством України, і в межах коштів, що виділяються з державного чи місцевих бюджетів на висвітлення їх діяльності, або за рахунок перерозподілу коштів, що виділяються на забезпечення функціонування цих органів», - пояснює головний редактор.

Як писали "Варіанти", розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2012 року № 208/0/5-2 «Львівську газету Вісник міста» визначено «офіційним друкованим виданням обласної державної адміністрації на 2012 рік».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.