Новини

Новини

Депутати подолали три вето Садового

Депутати подолали три вето Садового

http://www.svoboda.org.ua

Депутати подолали три вето Садового

Четвер, 5 квітня 2012, 14:55

Депутати Львівської міської ради, під час сесії 5 квітня, подолали вето міського голови Львова Андрія Садового щодо затвердження трьох ухвал.

Згідно з рішенням депутатів ТзОВ «Медична клініка «Обласний діагностичний центр» надано в оренду земельну ділянку площею 0,045 га на вулиці Пекарській у оренду на 10 років.

Начальник юридичного відділу ЛМР Гелена Пайонкевич запевнила, що надавати у оренду цю земельну ділянку не можна, адже вона вільна від забудови, а отже підлягає продажеві лише через аукціон. Також ця земельна ділянка має фактичного користувача – управління охорони здоровя Львівської обласної адміністрації. Однак ці аргументи не переконали депутатів, за затвердження цієї ухвали проголосували 62 депутати.

Також депутати проголосували за Ухвалу «Про створення тимчасової комісії з питань зовнішньої реклами у Львові», яку 22 березня своїм вето зупинив Андрій Садовий. Зі слів Гелени Пайонкевич, цю комісію створено задля врегулювання правових відносин між міською радою та рекламодавцями, однак у її функціонуванні немає потреби, бо ж ці правові відносини уже врегульовано. Натомість депутат Любомир Мельничук запевнив, що за законом депутати мають право створювати будь-які депутатські комісії , а вето Садового нічим не обґрунтоване.

Окрім цього депутати також подолали вето Андрія Садового на ухвалу «Про порядок внесення змін до міського бюджету Львова». Згідно із нею виконачий комітет ЛМР відтепер не матиме права вносити зміни до бюджету, які б перевищували 50 тисяч гривень. Нагадаємо, що з 2002 року ця межа становила 300 тисяч гривень.

Зазначимо, наступле засідання сесії Львівської міської ради відбудеться 26 квітня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.