Новини

Політика

Азаров називає нічні події у Києві провокацією

Азаров називає нічні події у Києві провокацією

vinnitsaok.com.ua

Субота, 30 листопада 2013, 16:14881

Азаров називає нічні події у Києві провокацією

Прем'єр-міністр України Микола Азаров глибоко обурений і стурбований тим, що сталося вночі на Майдані Незалежності в Києві.

Про це він написав у своєму Facebook.

"Я глибоко обурений і стурбований тим, що сталося вночі на Майдані Незалежності. Ті відомості з різних сторін, які у мене є на даний момент, не дозволяють зробити однозначні висновки: хто несе відповідальність за цю провокацію.

Тому створена оперативно-слідча група за участю працівників прокуратури, яка дасть кваліфіковану правову оцінку всіх учасників конфлікту. Об'єктивну оцінку, незважаючи ні на що. Переконаний, що це буде зроблено, оскільки всі дії, всі події задокументовані.

Цій групі поставлено завдання провести розслідування в максимально стислі терміни і дати суспільству чіткий відповідь: хто, за що і яке покарання має понести.

Зараз ясно одне: хто абсолютно не зацікавлений у такому сценарії, який розвернувся, так це влада. Навпаки, наше завдання - зберегти спокій і стабільність в країні.

Я не раз говорив і повторю: люди, які законно і мирно висловлюють свій протест - це наші співгромадяни, права яких ми зобов'язані захищати. Ці люди висловлюють підтримку європейської інтеграції, тобто, тієї політики, яку проводили і будуть проводити Президент і уряд. Ми цінуємо їхню думку, їх позицію і ведемо з ними діалог, як і з іншими членами нашого суспільства.

Я закликаю всіх людей у цій складній, емоційно напруженій обстановці не піддаватися на провокації, не вірити всіляким чуткам, тверезо і зважено оцінювати факти, відокремлюючи їх від домислів", - написав він.

Нагадаємо, у Києві вночі 30 листопада "Беркут" розігнав Євромайдан. Затримано близько 46 осіб.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.