Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

петро писарчук

Понеділок, 9 грудня 2013, 09:08

Звернення Петра Писарчука, голови Львівської обласної організації Партії регіонів, до координаторів львівського Євромайдану

петро писарчук

Голова ЛОО Партії регіонів Петро Писарчук звернувся до до координаторів львівського Євромайдану із заявою, яку подаємо повнотекстово.

"Високодостойне товариство!

Поділяючи ці високі цілі, що сколихнули українців всього світу, які хочуть бачити України в спільноті європейських держав, Львівська обласна організація Партії регіонів не тільки засудила, але й категорично відмежувалась від тих провокацій, що зірвали процес підписання Угоди про Асоціацію з ЄС у Вільнюсі, привели до політичного збурення в Україні.

Ми як і більшість українців вдячні лідерам Євросоюзу за їхню позицію, розуміння і підтримку України, яка дає надію на підписання Президентом держави цієї угоди в найближчій перспективі.

Водночас ми вимушені привернути увагу послів країн-членів ЄС, інших поважних міжнародних інституцій до нецивілізованої політичної боротьби, порушення прав і свобод членів Партії регіонів на Львівщині.

Львівщина, що уособлюється в свідомості громадян не тільки України як край неповторної природи і багатств, а найголовніше не зруйнований жодною імперією осередок українства і віри христової, сьогодні під проводом натхненних злобою політиків поступово втрачає ці свої чесноти.

Сьогодні навіть з церковних амвонів лунають заклики до помсти, а не до прощення.

Ті бійці «Беркуту», що так жорстоко побили наших дітей, точно не були членами жодної партії, а враховуючи, що вони не з західних областей, то, можливо, навіть не хрещені.

То чи може справжній християнин, пам’ятаючи, що розп’ятий з Ісусом розбійник покаявшись попав в Царство Господнє, вимагати розправи?

А, може, не політикам, а нашим священикам вартувало б піти в ці казарми, щоб похрестити нехрещених, висповідати грішних? Ні, ми як язичники хочемо крові, репресій, провокуємо людей до розправи.

Є суд людський. За законами української держави потрібно притягнути до відповідальності всіх, хто їх порушує. Але засуджуючи беззаконня влади, міліції, важливо самим дотримуватись Закону і Конституції.

Судячи з того, що відбувається в області останнім часом, не тільки про Бога, але й про євроінтеграцію у нас вже забули.

Ми кричимо, що не хочемо до Росії, а наслідуємо методи політичної боротьби «більшовиків».

Хіба чимось відрізняються сесії районних та міських рад на Львівщині, які пройшли минулого тижня, від тих пленумів, на яких розправлялися з інакодумцями?

Як сьогодні намагаються принизити, залякати членів Партії регіонів, які не мають жодного відношення до побиття людей, а просто несуть свій хрест, бо бачать, що і опозиція не свята, – так поступали комуністи на своїх зібраннях. Але для них закони були неписані, а в Європі – закон понад усе.

Прикро, що до беззаконня закликають дітей, бо ж на пікети і в Самборі, і у Золочеві, і у Львові, і в інших містах Львівщини вивели старшокласників. Хіба таким чином ми їм вказуємо шлях до Європи? Щоб там бути, їм потрібно добре вчитися.

Хіба в Європі ділять бізнес за політичною приналежністю, релігіях чи інших уподобаннях? Несплата податків є найбільш ганебним злочином в Європі, бо не можна любити державу, обкрадаючи її.

Заклики бойкотувати бізнес регіоналів також з арсеналу минулого. Бо ще зовсім недавно виключали з комсомолу тих, хто посмів надіти американські джинси.

Бізнес, може, дійсно потрібно пролюструвати, але варто боротися не з тими, хто створює робочі місця, платить податки, а з тими, хто розкошує, але при цьому подає декларації з мінімальними доходами, хто «бізнесує» на державних грошах, хто сидить у Ратуші і за безцінь скуповує нерухомість у центрі Львова.

Для цього треба проаналізувати, до яких політичних партій належать ті так звані «бізнесмени», що «сидять» на грошах з державного чи місцевого бюджету, і що вони зробили за ці немалі кошти. Давайте не будемо фарисеями і чесно визнаємо, що регіонали Львівщини до цього непричетні.

У дні великого посту люди і без закликів обмежать себе в споживанні продукції «Родинної ковбаски», а от до чого дійсно варто закликати молодь – так це бойкотувати так звані розважальні сумнівної репутації заклади, до яких так поблажливі депутати Львівської міської ради.

Нам не відомі приклади, щоб діти чи родичі депутатів Львівської обласної ради від Партії регіонів боролися за посади на митницях, податкових чи інших контролюючих органів. Нам невідомі приклади причетності наших депутатів до контрабанди чи відмивання ПДВ.

Вже тільки по тій причині, що Партія регіонів має мізерний вплив на місцеву владу, нас не можна звинувачувати в корупції чи хабарництві, що так буйно розцвіло на теренах рідного краю. Це не наша оцінка. Так говорять європейські інституції.

В ейфорії боротьби з Партією регіонів закликаємо рядових членів всіх політичних партій, що нам опонують, не піддаватись на заклики своїх «лідерів», а разом шукати шляхи, як нам дійсно позбутися неєвропейських звичок і підходів.

Адже після шокуючих публікацій в газеті «Експрес» про не тільки протизаконну, але й аморальну поведінку лідерів багатьма шанованої на Львівщині партії, що також не пішли у відставку, ми розуміємо, як було боляче це читати рядовим, щирим прихильникам цієї партії.

Але Львівська обласна організація Партії регіонів не робила жодних спроб глумитися з цього приводу над своїми опонентами і закликати їх виходити з партії. Цим ми продемонстрували свою європейськість, бо факти, наведені у газеті, не доведені судом.

Давайте дочекаємось суду і над тими, хто спровокував насилля на Майдані Незалежності в Києві. Леніна потрібно в цивілізований спосіб позбутися не тільки на постаментах, але й в головах.

Чи знають ті «герої», які вчора звалили пам’ятник Леніну в Києві, що вони один в один повторили і по формі, і по змісту те, що робили прихильники Леніна з ненависними йому пам’ятниками?

Воістину, що посієш, те й пожнеш.

Крім земного, є ще й суд Божий. Не забуваймо слова Христа, що тільки миротворці назвуться синами Божими. Не шукаймо простих рішень, а шукаймо миру, бо тільки в цьому запорука єдності і європейського майбутнього України".

Нагадаємо, 9 грудня учасники єврмоайдану розпочали бойкот товарів та торгових марок, що належать депутатам, членам Партії регіонів. 

Також на Львівщині розпочався тиск на депутатів-регіоналів з вимогою скласти партійні квітки і вийти з фракції. Про це 8 грудня на віче у Львові заявила народний депутат Ірина Сех.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.