Новини

Економіка

зуб володимир

зуб володимир

Четвер, 12 грудня 2013, 12:522401

Правоохоронці відкрили кримінал проти головного медика Львова

Прокуратура міста Львова відкрила кримінальне провадження щодо перевищення влади та службових повноважень очільником управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимиром Зубом.

Про це повідомив представник постійної депутатської комісії медицини, освіти і соціального захисту Львівської міськради Олександр Алексєєв, пише газета "Ратуша".

Алексєєв розповів, що впродовж 2012-2013 років Володимир Зуб на медичних нарадах заявляв про потребу замінити у всіх медичних закладах лампи денного світла на діодні, незважаючи на те, що, за словами лікарів, тільки в 2012 р. лампи розжарювання цілковито замінили на економічні денні.

«Також керівник управління охорони здоров’я Володимир Зуб лобіював інтереси приватної структури під час закупівлі та заміни діодних ламп в лікарнях та поліклініках міста Львова. Головний медик нашого міста приводив керівника приватного підприємства до себе на нараду головних лікарів. А з чим пов’язано таке лобіювання інтересів, нам невідомо. Тому я звернувся до прокуратури, щоб вони дали оцінку таким діям посадовця. На цей час я знаю, що є порушена кримінальна справа та тримає досудове розслідування», зазначив Олександр Алексєєв.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.